×

Šriftas:

Fonas:

Iliustracijos:

Nemokama linija 8 800 00003

PAGALBA UKRAINAI

Visos Lietuvos kraujo donorystės įstaigos (VšĮ Nacionalinis kraujo centras, VU Santaros klinikų kraujo centras, LSMU Kauno klinikų kraujo centras) vienijasi bendram tikslui – pagelbėti nukentėjusiems.

Pagalba turi būti protinga, gerai pamatuota. Šiuo metu neturime įvertintų kraujo ir kraujo komponentų poreikių Ukrainai. Nuolatos papildome Lietuvos kraujo ir kraujo komponentų atsargas su rezervu, nes kraujas ir jo komponentai turi labai ribotą galiojimo laiką. Nuolat atnaujinamą informaciją apie turimas kraujo atsargas kviečiame sekti svetainės pradiniame puslapyje.

Prašysime išlikti kantriais ir pasitikėkime vieni kitais. Nuolatos atnaujinsime informaciją apie kraujo poreikį ir pakviesime atvykti donacijai.

Informacija atnaujinta 2022-05-31 11:35

NKC ukrainiečiams perdavė sklandžiai donorystei reikalingas priemones. Plačiau apie tai kviečiame skaityti ČIA.

Papildyta 2022-03-16 13:23

NKC skiria paramą vaistiniais preparatais, reikalingais teikti skubią pagalbą: injekciniais tirpalais, priešuždegiminiais, nuskausminamaisiais vaistais, antiseptiniais skysčiais. Plačiau apie tai kviečiame skaityti ČIA.

Papildyta 2022-05-30 15:28

Turite klausimų?

Turite klausimų mums? Nerandate norimo atsakymo DUK skiltyje? Norite susisiekti donorystės ar savanorystės klausimais? Užpildykite žemiau esančią formą ir mes su Jumis susisieksime!

Klausti
Registracija
donorystei
×

Turite klausimų?

    Jūsų asmens duomenys yra renkami ir tvarkomi, siekiant tinkamai atsakyti į užklausą. Užpildydami šią formą, Jūs sutinkate su mūsų Asmens duomenų apsaugos politikoje aprašytomis taisyklėmis