×

Šriftas:

Fonas:

Iliustracijos:

Nemokama linija 8 800 00003

PAGALBA UKRAINAI

 

Nacionalinis kraujo centras kartu su TV3 grupe suvienijo jėgas ir  skelbė apie bendrą paramos Ukrainai akciją, kuri padėtų surinkti šalyje labiausiai trūkstamas medicinines priemones – kraujo surinkimo maišelius. Akcijos metu buvo renkamos jiems įsigyti skirtos lėšos. Šalies gyventojai aktyviai prisidėjo prie šios iniciatyvos. Rugpjūtį į Ukrainą pristatyta jau trečioji ir iki šiol stambiausia kraujo surinkimo maišelių siunta.

 

Daugiau apie akciją:

https://sam.lrv.lt/lt/naujienos/siemet-i-ukraina-pristatyta-daugiau-nei-33-tukst-kraujo-surinkimo-maiseliu?fbclid=IwAR2AX_nfaWFiVaofXF5IDObfOGz5rBHfuP5CdUzcyQA-j25bf-dnvpYYfpowww.tv3.lt/ukrainai

 

2023-01-10 

NKC skiria paramą vaistiniais preparatais, reikalingais teikti skubią pagalbą: injekciniais tirpalais, priešuždegiminiais, nuskausminamaisiais vaistais, antiseptiniais skysčiais. Plačiau apie tai kviečiame skaityti ČIA.

2022-05-30 

NKC ukrainiečiams perdavė sklandžiai donorystei reikalingas priemones. Plačiau apie tai kviečiame skaityti ČIA.

 

Turite klausimų?

Turite klausimų mums? Nerandate norimo atsakymo DUK skiltyje? Norite susisiekti donorystės ar savanorystės klausimais? Užpildykite žemiau esančią formą ir mes su Jumis susisieksime!

Klausti
Registracija
donorystei
×

Turite klausimų?

    Jūsų asmens duomenys yra renkami ir tvarkomi, siekiant tinkamai atsakyti į užklausą. Užpildydami šią formą, Jūs sutinkate su mūsų Asmens duomenų apsaugos politikoje aprašytomis taisyklėmis