×

Šriftas:

Fonas:

Iliustracijos:

Nemokama linija 8 800 00003
2022 05 30

NKC Ukrainai teikia paramą vaistiniais preparatais

Siekiant prisidėti prie nukentėjusiųjų dėl Rusijos Federacijos karinių veiksmų Ukrainos teritorijoje sveikatos gerinimo, NKC skiria paramą vaistiniais preparatais, reikalingais teikti skubią pagalbą: injekciniais tirpalais, priešuždegiminiais, nuskausminamaisiais vaistais, antiseptiniais skysčiais.

Šie vaistiniai preparatai jau perduoti  Ekstremalių sveikatai situacijų centrui prie Sveikatos apsaugos ministerijos, kuris koordinuoja medicinos priemonių ir medikamentų gabenimą, ir greitai pasieks Ukrainos gyventojus, kuriems ši pagalba yra reikalinga labiausiai.

Tai ne pirmoji NKC humanitarinės pagalbos siunta, prieš 2,5 mėn. Ukrainą sėkmingą pasiekė maišeliai donorų kraujui surinkti ir priemonės bei prietaisai pamatuoti hemoglobino kiekiui kraujyje.

VšĮ Nacionalinis kraujo centras

Turite klausimų?

Turite klausimų mums? Nerandate norimo atsakymo DUK skiltyje? Norite susisiekti donorystės ar savanorystės klausimais? Užpildykite žemiau esančią formą ir mes su Jumis susisieksime!

Klausti
Registracija
donorystei
×

Turite klausimų?

    Jūsų asmens duomenys yra renkami ir tvarkomi, siekiant tinkamai atsakyti į užklausą. Užpildydami šią formą, Jūs sutinkate su mūsų Asmens duomenų apsaugos politikoje aprašytomis taisyklėmis