×

Šriftas:

Fonas:

Iliustracijos:

Nemokama linija 8 800 00003

Atviri duomenys

VšĮ NKC netvarko duomenų, kurie galėtų būti teikiami atvirais formatais pakartotiniam panaudojimui kaip tą numato Viešojo sektoriaus duomenų atvėrimo rekomendacijų projektas. Pagrindinis VšĮ NKC tikslas – gerinti Lietuvos gyventojų sveikatą, mažinti gyventojų sergamumą ir mirtingumą aprūpinant sveikatos priežiūros įstaigas krauju, kraujo komponentais ir vaistiniais preparatais. Tam, kad būtų užtikrintas šio tikslo vykdymas, VšĮ NKC darbuotojai telkia donorus, vykdo jų atranką, ima donorų kraują, jį tiria, ruošia kraujo komponentus, juos saugo, išleidžia bei išduoda asmens sveikatos priežiūros įstaigoms, vykdo kraujo ir kraujo komponentų apskaitą. Visi gaunami duomenys ir informacija panaudojami tik VšĮ NKC tinkamam veiklos vykdymo užtikrinimui.

Visa informacija apie donorą, jo sveikatos būklę bei tyrimų rezultatus yra konfidenciali ir kitiems fiziniams bei juridiniams asmenims neteikiama, išskyrus atvejus, kuriuos numato galiojantys teisės aktai.

Turite klausimų?

Turite klausimų mums? Nerandate norimo atsakymo DUK skiltyje? Norite susisiekti donorystės ar savanorystės klausimais? Užpildykite žemiau esančią formą ir mes su Jumis susisieksime!

Klausti
Registracija
donorystei
×

Turite klausimų?

    Jūsų asmens duomenys yra renkami ir tvarkomi, siekiant tinkamai atsakyti į užklausą. Užpildydami šią formą, Jūs sutinkate su mūsų Asmens duomenų apsaugos politikoje aprašytomis taisyklėmis