×

Šriftas:

Fonas:

Iliustracijos:

Nemokama linija 8 800 00003

Pranešėjų apsauga

VšĮ Nacionalinio kraujo centro vidinis informacijos apie pažeidimus teikimo kanalas (vidinis kanalas)

Pranešimus gali palikti esami ir buvę VšĮ Nacionalinio kraujo centro darbuotojai arba asmenys, sutartiniais santykiais (konsultavimo, rangos, stažuotės, praktikos, savanorystės ir pan.) susiję su VšĮ Nacionaliniu kraujo centru.

Galite pateikti pranešimą apie pažeidimus VšĮ Nacionaliniame kraujo centre dėl:

  • pavojaus visuomenės saugumui ar sveikatai, asmens gyvybei ar sveikatai, aplinkai,
  • kliudymo arba neteisėto poveikio teisėsaugos institucijų atliekamiems tyrimams ar teismams vykdant teisingumą,
  • neteisėto veiklos finansavimo,
  • neteisėto ar neskaidraus viešųjų lėšų ar turto naudojimo,
  • turto įgijimo neteisėtu būdu,
  • padaryto pažeidimo padarinių slėpimo,
  • kito grėsmę viešajam interesui keliančio arba jį pažeidžiančio teisės pažeidimo, apie kurį sužinote iš savo turimų ar turėtų tarnybos, darbo santykių arba sutartinių santykių su VšĮ Nacionaliniu kraujo centru.

Pranešimų pateikimo tvarka numatyta VšĮ Nacionalinio kraujo centro vidiniu kanalu gautos informacijos apie pažeidimus turinio ir ją pateikusių asmenų duomenų konfidencialumo užtikrinimo tvarkos apraše.  

Teikdami informaciją turite užpildyti pranešimo apie pažeidimą formą, nurodytą apačioje, ir siųsti šią formą el. pašto adresu  pranesk@kraujodonoryste.lt. Taip pat užpildytą pranešimo formą galite įteikti asmeniškai kompetetingam subjektui Nacionaliniame kraujo centre adresu:  Žolyno g. 34, LT-10210, Vilnius  arba atsiųsdami pranešimą paštu adresu Žolyno g. 34, LT-10210, Vilnius. Siunčiant pranešimą paštu po VšĮ Nacionalinio kraujo centro pavadinimo turi būti nurodoma žyma „KOMPETENTINGAM SUBJEKTUI ASMENIŠKAI“.

Asmenims, pripažintiems pranešėjais Lietuvos Respublikos pranešėjų apsaugos įstatymo ir kitų teisės aktų nustatyta tvarka, gali būti taikomos pagalbos, apsaugos ir skatinimo priemonės.

DĖMESIO! Vidinis pranešimų kanalas nėra skirtas skundams, prašymams ar pranešimams pateikti siekiant apginti išskirtinius asmeninius interesus.

Įspėjame, kad Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso 236 straipsnyje yra nustatyta baudžiamoji atsakomybė už melagingą nekalto asmens įskundimą padarius nusikalstamą veiką arba pranešimą apie žinomai nebūtą nusikaltimą.

 

Asmuo, atsakingas už korupcijos prevenciją ir jos kontrolę NKC: Miglė Lukoševičiūtė, el. p. m.lukoseviciute@kraujodonoryste.lt, tel. Nr. 8 5 239 2487.

Turite klausimų?

Turite klausimų mums? Nerandate norimo atsakymo DUK skiltyje? Norite susisiekti donorystės ar savanorystės klausimais? Užpildykite žemiau esančią formą ir mes su Jumis susisieksime!

Klausti
Registracija
donorystei
×

Turite klausimų?

    Jūsų asmens duomenys yra renkami ir tvarkomi, siekiant tinkamai atsakyti į užklausą. Užpildydami šią formą, Jūs sutinkate su mūsų Asmens duomenų apsaugos politikoje aprašytomis taisyklėmis