×

Šriftas:

Fonas:

Iliustracijos:

Nemokama linija 8 800 00003
2020 03 17

VšĮ Nacionalinis kraujo centras – skaidri asmens sveikatos priežiūros įstaiga

Vadovaudamasis Skaidrios asmens sveikatos priežiūros įstaigos vardo suteikimo tvarkos aprašo, patvirtinto Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministro 2015 m. sausio 26 d. įsakymu Nr. V-65 „Dėl Skaidrios asmens sveikatos priežiūros įstaigos vardo suteikimo tvarkos aprašo patvirtinimo”, 19 punktu ir atsižvelgdamas į atliktą įstaigos vertinimą, Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministras Aurelijus Veryga patvirtino Skaidrių asmens sveikatos priežiūros įstaigų sąrašą, kuriame yra VšĮ Nacionalinis kraujo centras.

Tikimės, jog kartu su visuomenės – kraujo donorų – pagalba sėkmingai dirbsime ir toliau. Esame dėkingi visiems, kurie dovanoja kraujo, domisi mūsų veikla, atvyksta iš arčiau susipažinti su kraujo centre vykstančiais procesais bei skatina prisijungti prie donorų būrio. Kiekvienas iš Jūsų esate labai svarbi visos kraujo donorystės sistemos dalis.

VšĮ Nacionalinis kraujo centras

Turite klausimų?

Turite klausimų mums? Nerandate norimo atsakymo DUK skiltyje? Norite susisiekti donorystės ar savanorystės klausimais? Užpildykite žemiau esančią formą ir mes su Jumis susisieksime!

Klausti
Registracija
donorystei
×

Turite klausimų?

    Jūsų asmens duomenys yra renkami ir tvarkomi, siekiant tinkamai atsakyti į užklausą. Užpildydami šią formą, Jūs sutinkate su mūsų Asmens duomenų apsaugos politikoje aprašytomis taisyklėmis