×

Šriftas:

Fonas:

Iliustracijos:

Nemokama linija 8 800 00003
2019 12 12

VšĮ Nacionalinio kraujo centro vadovo kreipimasis

Gerbiami kraujo donorai, donorų artimieji, medikai, draugai,

Tai nėra formalus įstaigos vadovo kreipimasis, o nuoširdus mano ir mano kolegų prašymas, adresuojamas kiekvienam iš Jūsų. Jau kelis metus iš eilės sveikatos apsaugos sistema yra labiausiai korupcijos paveikta sritis. Dirbdamas joje, jaučiu didelę pareigą telkti savo komandą bei visą medikų bendruomenę ir kartu ugdyti nepakantumo ir nulinės tolerancijos jausmą korupcijai. Kiekvieno iš mūsų įsitraukimas į antikorupcinės aplinkos formavimo procesą gali padėti reikšmingai pakeisti esamą situaciją. Taigi, ne kas kitas, o mes patys ir esame atsakingi už sveikatos apsaugos sistemos skaidrinimą. Supraskime ir prisiminkime, kad abi draudžiamus susitarimus sudarančios pusės yra atsakingos už nusikalstamos veikos pasekmes. Ištarkime „ačiū“ visiems, puikiai dirbantiems medikams, vertinkime jų darbus gerais atsiliepimais ir nuoširdžiu bendravimu.

Nuoroda į video kreipimąsi

VšĮ Nacionalinio kraujo centro direktorius
Daumantas Gutauskas

Turite klausimų?

Turite klausimų mums? Nerandate norimo atsakymo DUK skiltyje? Norite susisiekti donorystės ar savanorystės klausimais? Užpildykite žemiau esančią formą ir mes su Jumis susisieksime!

Klausti
Registracija
donorystei
×

Turite klausimų?

    Jūsų asmens duomenys yra renkami ir tvarkomi, siekiant tinkamai atsakyti į užklausą. Užpildydami šią formą, Jūs sutinkate su mūsų Asmens duomenų apsaugos politikoje aprašytomis taisyklėmis