×

Šriftas:

Fonas:

Iliustracijos:

Nemokama linija 8 800 00003
2022 02 25

Svarbi informacija apie kraujo poreikį Ukrainai

Dėkojame visiems skubantiems aukoti kraujo, kovotojams už laisvę ir taiką Ukrainoje!

Visos Lietuvos kraujo donorystės įstaigos (VšĮ Nacionalinis kraujo centras, VU Santaros klinikų kraujo centras, LSMU Kauno klinikų kraujo centras) vienijasi bendram tikslui – pagelbėti nukentėjusiems.

Pagalba turi būti protinga, gerai pamatuota. Šiuo metu neturime įvertintų kraujo ir kraujo komponentų poreikių Ukrainai. Nuolatos papildome Lietuvos kraujo ir kraujo komponentų atsargas su rezervu, nes kraujas ir jo komponentai turi labai ribotą galiojimo laiką, todėl Jūsų dosni širdis turi paklausyti ir proto balso.

Geriausias kraujo rezervas yra ne paimto kraujo maišelis, o supratingas donoras, kuris seka informaciją ir atvyksta kai tik yra kviečiamas.

Prašysime išlikti kantriais ir pasitikėkime vieni kitais. Nuolatos atnaujinsime informaciją apie kraujo poreikį ir pakviesime atvykti donacijai. Mes atliksime savo pareigą, dirbsime tiek kiek reikės ir bendradarbiaudami su asmens sveikatos priežiūros įstaigomis užtikrinsime kraujo ir kraujo komponentų poreikius gydant sužeistus Ukrainos kovotojus.

Informacija apie NKC padalinius, kraujo donorystės akcijas ir kraujo poreikį Ukrainai: www.kraujodonoryste.lt

VšĮ Nacionalinis kraujo centras

Turite klausimų?

Turite klausimų mums? Nerandate norimo atsakymo DUK skiltyje? Norite susisiekti donorystės ar savanorystės klausimais? Užpildykite žemiau esančią formą ir mes su Jumis susisieksime!

Klausti
Registracija
donorystei
×

Turite klausimų?

    Jūsų asmens duomenys yra renkami ir tvarkomi, siekiant tinkamai atsakyti į užklausą. Užpildydami šią formą, Jūs sutinkate su mūsų Asmens duomenų apsaugos politikoje aprašytomis taisyklėmis