×

Šriftas:

Fonas:

Iliustracijos:

Nemokama linija 8 800 00003
2023 10 02

Startuoja akcija skirta šauliams

Nacionalinis kraujo centras siūlo šauliams unikalią progą įsigyti aukštos kokybės turniketą CAT Gen 7

Padovanojus kraujo ir parodžius šaulio pažymėjimą, galima atsisakyti įprastos dovanos ir vietoje jos pasiimti akcijos kortelę. Surinkus 3 korteles jas galima iškeisti į turniketą CAT Gen 7.

Turniketą galima atsiimti bet kuriame stacionariame punkte, jei tokios galimybės nėra, turniketą atsiųsime registruotu paštu.  Akcija vyksta 2023 m. spalio 2 d. – 2024 m. spalio 6 d. (imtinai).

 

Lietuvos šaulių sąjunga (LŠS) yra valstybės remiama savanoriška, pilietinės savigynos visuomenės organizacija, stiprinanti valstybės gynybinę galią, ugdanti pilietiškumą ir tautinį sąmoningumą, plėtojanti valstybės gynybos švietėjišką veiklą, teikianti pagalbą policijai ir civilinei saugai.

Turite klausimų?

Turite klausimų mums? Nerandate norimo atsakymo DUK skiltyje? Norite susisiekti donorystės ar savanorystės klausimais? Užpildykite žemiau esančią formą ir mes su Jumis susisieksime!

Klausti
Registracija
donorystei
×

Turite klausimų?

    Jūsų asmens duomenys yra renkami ir tvarkomi, siekiant tinkamai atsakyti į užklausą. Užpildydami šią formą, Jūs sutinkate su mūsų Asmens duomenų apsaugos politikoje aprašytomis taisyklėmis