×

Šriftas:

Fonas:

Iliustracijos:

Nemokama linija 8 800 00003
2019 11 15

Rimantas Daunoravičius – vienas iš kraujo donorystės rekordininkų. Šiandien – 80-asis jo kartas!

Būna jubiliejai, kuomet kalbame apie žmogaus amžių. Tačiau mes labiau mėgstame minėti kitokius jubiliejus… 80-as kraujo davimo kartas šiandien mūsų bičiuliui ir puikiam žmogui Rimantui Daunoravičiui!

Rimantą pažįstame jau seniai. Jis yra vienas iš tų, kuriuos galima priskirti Lietuvos donorystės rekordininkams. Kaip bebūtų keista, duodamas kraujo, Rimantas apie jokį rekordą niekada negalvojo ir jo nesiekė. Kraujo donorystė jau po pirmųjų kartų tapo jam pareigos jausmu. Donorystei pakviesti, gerąjį pavyzdį jau yra perėmę ir Rimanto kolegos bei šeimos nariai.

Nacionalinio kraujo centro kolektyvas dėkoja Rimantui už aktyvią veiklą skatinant kraujo donorystę ir linki išlikti tokiam pačiam jaunatviškam ir aktyviam!

Turite klausimų?

Turite klausimų mums? Nerandate norimo atsakymo DUK skiltyje? Norite susisiekti donorystės ar savanorystės klausimais? Užpildykite žemiau esančią formą ir mes su Jumis susisieksime!

Klausti
Registracija
donorystei
×

Turite klausimų?

    Jūsų asmens duomenys yra renkami ir tvarkomi, siekiant tinkamai atsakyti į užklausą. Užpildydami šią formą, Jūs sutinkate su mūsų Asmens duomenų apsaugos politikoje aprašytomis taisyklėmis