×

Šriftas:

Fonas:

Iliustracijos:

Nemokama linija 8 800 00003
2023 01 10

Paramos akcija „Ukrainai“

Šiuo metu ukrainiečiams labai trūksta kraujo surinkimo maišelių. Ne kraujo donorų, o tik medicininių priemonių, padėsiančių greičiau pasiekti kiekvieną nukentėjusį vaiką, tėvą, karį.

Ta proga, Nacionalinis kraujo centras kartu su TV3 grupe suvienija jėgas ir  skelbia apie bendrą paramos Ukrainai akciją, kuri padėtų surinkti šiuo metu šalyje labiausiai trūkstamas medicinines priemones – kraujo surinkimo maišelius. Akcijos metu bus renkamos jiems įsigyti skirtos lėšos.

Reikalingas kraujo surinkimo maišelių kiekis yra milžiniškas – net vienas milijonas. Tačiau savo auka kiekvienas iš mūsų šį tikslą galime priartinti prie realybės.

Apie paramos akciją, informacija bus viešai skelbiama per televiziją, žiniasklaidą, socialinius tinklus, todėl prisidėti galės kiekvienas.

Nacionalinio kraujo centro ir TV3 paramos akcija „Ukrainai“ bendradarbiauja su telekomunikacijų operatoriumi TCG, operatoriais Teledema, Bitė, Tele2 ir Telia.

Skambinti ar rašyti trumpąją SMS žinutę ir aukoti kviečiama šiuo numeriu:

 1410 – 10 EUR.

Paramos akcija startuoja nuo 2023-01-10 d.

Tikrų įvykių įkvėptą, vieną pirmųjų serialų pasaulyje apie Ukrainoje tebevykstantį karą „Savo akimis“  žiūrovai TV3 eteryje išvys nuo sausio 31 dienos.

Daugiau apie akciją: www.tv3.lt/ukrainai

Turite klausimų?

Turite klausimų mums? Nerandate norimo atsakymo DUK skiltyje? Norite susisiekti donorystės ar savanorystės klausimais? Užpildykite žemiau esančią formą ir mes su Jumis susisieksime!

Klausti
Registracija
donorystei
×

Turite klausimų?

    Jūsų asmens duomenys yra renkami ir tvarkomi, siekiant tinkamai atsakyti į užklausą. Užpildydami šią formą, Jūs sutinkate su mūsų Asmens duomenų apsaugos politikoje aprašytomis taisyklėmis