×

Šriftas:

Fonas:

Iliustracijos:

Nemokama linija 8 800 00003
2021 12 10

NKC prisidėjo prie globos namų auklėtinių svajonių išsipildymo

Trečiadienio vakarą lankėmės Kaišiadorių kultūros centre, kur vyko kalėdinės paramos vakaras ir fotografijų parodos „Svajonę turiu“ atidarymas. Jo centre – Paparčių šv. Juozapo šeimos namų auklėtiniai. Šeimos namuose vaikai gali saugiai augti, tobulėti, jiems yra užtikrinamos tinkamos ugdymo, lavinimo sąlygos, tačiau yra susiduriama ir su tam tikrais būtinais poreikiais, kuriems lėšų neužtenka. Šiuo metu namai svajoja apie automobilį, kuriuo vaikai galėtų saugiai pasiekti ugdymo, gydymo įstaigas, kitas vietas.

Prisidėti prie vaikų gerovės nusprendėme ir mes, Nacionalinis kraujo centras. Norėdami suteikti vaikams daugiau džiaugsmo ir jaukumo Advento laikotarpiu, padovanojome galimybę nuvykti į kino teatrą. Tikimės, kad pramoga dar labiau nudžiugins auklėtinius.

Nepamirškime rūpintis ne tik savo artimaisiais, bet ir tais, kuriems mūsų šilumos ir dėmesio reikia dar labiau.

Plačiau apie galimybę prisidėti prie šeimos namų auklėtinių gerovės: https://www.seimosnamai.kaisiadorys.lm.lt/index.php/lt/paremkite

Parodos autorė – Gailutė Vasiliauskienė.

Renginio akimirkas fiksavo Aistė Lovetofoto.

NKC informacija

Turite klausimų?

Turite klausimų mums? Nerandate norimo atsakymo DUK skiltyje? Norite susisiekti donorystės ar savanorystės klausimais? Užpildykite žemiau esančią formą ir mes su Jumis susisieksime!

Klausti
Registracija
donorystei
×

Turite klausimų?

    Jūsų asmens duomenys yra renkami ir tvarkomi, siekiant tinkamai atsakyti į užklausą. Užpildydami šią formą, Jūs sutinkate su mūsų Asmens duomenų apsaugos politikoje aprašytomis taisyklėmis