×

Šriftas:

Fonas:

Iliustracijos:

Nemokama linija 8 800 00003
2021 05 13

NKC pradžiugino gyvūnų prieglaudos augintinius

Rudenį socialiniuose tinkluose Nacionalinis kraujo centras skelbė labdaros akciją taip kviesdamas donorus prisidėti prie pagalbos prieglaudose esantiems gyvūnams iniciatyvos.

Per šį laikotarpį Vilniuje esančiuose NKC padaliniuose buvo palikta įvairiausių dovanėlių – sauso maisto, vitaminų, gyvūnų priežiūros priemonių, žaislų, kitų daiktų. Vakar NKC komanda visas šias gėrybes perdavė gyvūnų globos organizacijos „Lesė“ savanoriams.

Džiaugiamės, kad mūsų donorai ir NKC kolektyvas nėra abejingi augintiniams, kurie dėl neatsakingo žmonių elgesio ir aplaidumo yra netekę namų. Rūpinkimės ne vien savo augintiniu gerove – nepamirškime ir tų, kurie stokoja žmogiškos šilumos. Gyvūnų prieglaudos suteikia galimybę prie gyvūnų gerovės prisidėti ne vien maistu, būtinais priežiūrai daiktais, bet ir tiesioginiu dėmesiu. Pasivaikščiojimas su šuniuku gamtoje yra dar puikesnė dovana pačiam globotiniui.

NKC kviečia nuolat dalintis meile su tais, kuriems jos trūksta.

 

VšĮ Nacionalinis kraujo centras

Turite klausimų?

Turite klausimų mums? Nerandate norimo atsakymo DUK skiltyje? Norite susisiekti donorystės ar savanorystės klausimais? Užpildykite žemiau esančią formą ir mes su Jumis susisieksime!

Klausti
Registracija
donorystei
×

Turite klausimų?

    Jūsų asmens duomenys yra renkami ir tvarkomi, siekiant tinkamai atsakyti į užklausą. Užpildydami šią formą, Jūs sutinkate su mūsų Asmens duomenų apsaugos politikoje aprašytomis taisyklėmis