×

Šriftas:

Fonas:

Iliustracijos:

Nemokama linija 8 800 00003
2021 10 14

NKC pradeda skiepyti įmonių darbuotojus  

Nacionalinio kraujo centro (NKC) komanda, baigusi vasaros vakcinacijos turą per Lietuvą palapinėse, pradeda skiepyti įmonių darbuotojus ir kviečia to dar nepadariusius nedelsiant pasinaudoti šia galimybe bei gauti norimo gamintojo vakciną. Taip startuoja dar viena priemonė šalia jau veikiančių, kuri prisidės gerinant vakcinacijos rodiklius šalyje.

Taigi skiepytis pas NKC komandą galima dviem būdais – atvykstant į NKC stacionarų vakcinacijos punktą ir įmonėje ar organizacijoje iš anksto suderintu laiku.

Jei įmonėje norėtų pasiskiepyti daugiau darbuotojų, įmonės atstovai turėtų kreiptis tiesiogiai į NKC administraciją (el. paštu nkcadministracija@kraujodonoryste.lt arba tel. (8 5) 239 2444) ir suderinti mobilios ekspertų komandos atvykimo laiką.

Anot NKC direktoriaus Daumanto Gutausko, kaip ir buvo žadėta baigiant vasaros turą, kurio metu gyventojai buvo skiepijami palapinėse lauke, NKC pristato dar vieną komandos iniciatyvą – įmonių darbuotojų skiepijimą.

„Ši naujovė startuoja neatsitiktinai. Matome galimybių, kaip galėtume prisidėti gerinant šalies vakcinacijos rodiklius ir paskatinti įmonių darbuotojus skiepytis, kadangi imunizacijos lygmuo kai kuriose įmonėse dar ganėtinai žemas. Tad ir toliau NKC ekspertų komanda skiepys be išankstinės registracijos tuos, kurie atvyks į stacionarius NKC vakcinacijos punktus. Išlaikome ir mobilios komandos tradiciją, kuri vyks į įmones, kai jos registruosis iš anksto ir bus subūrusios skiepytis norinčių darbuotojų komandą“, – sako D. Gutauskas.

Pasak jo, tokios priemonės pasirinktos įvertinus tai, kas būtų patogu ir patrauklu įmonių darbuotojams, taupant jų laiką, kad jiems kuo mažiau reikėtų atsitraukti nuo tiesioginių darbų.

Ši iniciatyva startuoja bendradarbiaujant su LR Vyriausybės Kanceliarija ir Sveikatos apsaugos ministerija.

NKC informacija

Turite klausimų?

Turite klausimų mums? Nerandate norimo atsakymo DUK skiltyje? Norite susisiekti donorystės ar savanorystės klausimais? Užpildykite žemiau esančią formą ir mes su Jumis susisieksime!

Klausti
Registracija
donorystei
×

Turite klausimų?

    Jūsų asmens duomenys yra renkami ir tvarkomi, siekiant tinkamai atsakyti į užklausą. Užpildydami šią formą, Jūs sutinkate su mūsų Asmens duomenų apsaugos politikoje aprašytomis taisyklėmis