×

Šriftas:

Fonas:

Iliustracijos:

Nemokama linija 8 800 00003
2021 06 02

NKC pirmoji vakcinacijos išvyka Zapyškyje įgyvendinta sėkmingai

Birželio 1 dieną Nacionalinio kraujo centro komanda vyko į Kauno rajone esantį Zapyškį, kur įgyvendinta pirmoji vakcinacijos išvyka. Visi norintieji skiepytis „COVID-19 Vaccine Janssen“ (gamintojas „Janssen Pharmaceutica NV“) vakcina buvo kviečiami atvykti į miestelio aikštę šalia bažnyčios. Talkinant Kauno rajono savivaldybei ir Carito savanoriams gyvos eilės principu buvo paskiepyti beveik 500 žmonių.

Vakcinavimas su Nacionalinio kraujo centro pagalba vyks daugiau nei dvidešimtyje savivaldybių. Numatomų Nacionalinio kraujo centro vakcinacijos išvykų tvarkaraštį galima rasti ČIA.

Dažniausiai užduodami klausimai apie „COVID-19 Vaccine Janssen“ vakciną ČIA.

Nacionalinio kraujo centro vakcinacijos turas vykdomas Lietuvos Respublikos Vyriausybės kanceliarijos ir Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerijos iniciatyva.

VšĮ Nacionalinis kraujo centras

 

 

Turite klausimų?

Turite klausimų mums? Nerandate norimo atsakymo DUK skiltyje? Norite susisiekti donorystės ar savanorystės klausimais? Užpildykite žemiau esančią formą ir mes su Jumis susisieksime!

Klausti
Registracija
donorystei
×

Turite klausimų?

    Jūsų asmens duomenys yra renkami ir tvarkomi, siekiant tinkamai atsakyti į užklausą. Užpildydami šią formą, Jūs sutinkate su mūsų Asmens duomenų apsaugos politikoje aprašytomis taisyklėmis