×

Šriftas:

Fonas:

Iliustracijos:

Nemokama linija 8 800 00003
2022 03 25

NKC padėka Joniškio rajono savivaldybei ir jos donorams

Nacionalinio kraujo centro (toliau – NKC) draugystė su Joniškio rajono savivaldybe tęsiasi jau ilgą laiką – čia kraujo donorystės akcijos vykdomos kone kiekvieną mėnesį jau eilę metų. Vakar, kovo 24 dieną, mobili kraujo donorystės akcija vyko Joniškio Baltojoje Sinagogoje, kurioje sulaukėme daugiau nei 60 norinčiųjų padovanoti kraujo. Tarp jų – ir gerbiamo Joniškio rajono savivaldybės mero Vitalijus Gailius , kuris yra nuolatinis ir ilgametis kraujo donoras, savo pavyzdžiu kviečiantis gerumu pasidalinti ir kitus bendruomenės narius.

Norime padėkoti merui bei visai Joniškio rajono savivaldybė už itin glaudų bendradarbiavimą ir COVID-19 pandemijos metu, kuomet vietų, kuriose galėtų būti vykdomos mobilios kraujo donorystės akcijos gerokai sumažėjo (dėl didelio sergamumo, nesant galimybės reguliuoti žmonių srautus, nepakankamai didelio patalpų ploto, kad būtų galima užtikrinti pakankamą atstumą tarp žmonių ar kitų priežasčių). Pandemija tapo iššūkiu kasdien pritraukti pakankamą kraujo donorų skaičių, todėl veiklos tęstinumas miestų savivaldybėse mums tapo dar svarbesnis. Anksčiau NKC lankydavosi Joniškio ligoninėje, Joniškio rajono savivaldybėje ir Joniškio rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biure. Artimiausiu metu kraujo donorystės akcijos bus rengiamos naujoje vietoje – Baltojoje Sinagogoje. Planuojama, kad NKC į šią vietą kraujo donorus kvies atvykti gegužės 24 bei birželio 9 dienomis. Tikimės, kad čia sulauksime dar daugiau Joniškio miesto gyventojų ir svečių, norinčių prisidėti prie itin kilnaus tikslo – gyvybių išgelbėjimo.

Turite klausimų?

Turite klausimų mums? Nerandate norimo atsakymo DUK skiltyje? Norite susisiekti donorystės ar savanorystės klausimais? Užpildykite žemiau esančią formą ir mes su Jumis susisieksime!

Klausti
Registracija
donorystei
×

Turite klausimų?

    Jūsų asmens duomenys yra renkami ir tvarkomi, siekiant tinkamai atsakyti į užklausą. Užpildydami šią formą, Jūs sutinkate su mūsų Asmens duomenų apsaugos politikoje aprašytomis taisyklėmis