×

Šriftas:

Fonas:

Iliustracijos:

Nemokama linija 8 800 00003
2020 12 04

NKC kviečia prisidėti prie vaikų, sergančių onkologinėmis ligomis, gerovės

Prisidedant prie jau tradicija tapusios Mamų unija gerumo akcijos „Advento kojinaitės 2020“ Nacionalinis kraujo centras kviečia atvykti padovanoti kraujo bei kartu palikti dovanėlę vaikų onkologijos klinikų ligoniukams.

Tinka šios dovanėlės:

  • maži žaisliukai
  • rankų darbo kūriniai
  • knygelės
  • papuošaliukai (rekomenduojame vengti plaukų aksesuarų)
  • spalvoti pleistriukai
  • kitos mielos ir jaukios smulkmenos.

Būtina sąlyga, kad dovanėlės tilptų į Advento kojines, kurias Kalėdų rytą mažieji ras pakabintas šalia palatų. Įvykti kalėdiniam ryto stebuklui padės gerieji nykštukai.

Šiluma ir dėmesys – jie nelengvu laikotarpiu ligoniukams yra svarbiausi. Juk mes visi laukiame Šv. Kalėdų – o ką jau kalbėti apie mažuosius, kurie šventes sutiks ligoninėse. Prisidėkime nors dalele gerumo, parodykime, kad ligoniukų šypsenos yra geriausia dovana ne tik jų šeimoms, bet ir mums visiems.

PASTABA. Visi daiktai turi būti nauji. Nors ir labai mieli, bet minkšti pliušiniai žaisliukai ligoniukams yra netinkami.

„Gerumo dėžes“, kuriose galima palikti dovanėles, rasite visuose NKC padaliniuose.

VšĮ Nacionalinis kraujo centras

Turite klausimų?

Turite klausimų mums? Nerandate norimo atsakymo DUK skiltyje? Norite susisiekti donorystės ar savanorystės klausimais? Užpildykite žemiau esančią formą ir mes su Jumis susisieksime!

Klausti
Registracija
donorystei
×

Turite klausimų?

    Jūsų asmens duomenys yra renkami ir tvarkomi, siekiant tinkamai atsakyti į užklausą. Užpildydami šią formą, Jūs sutinkate su mūsų Asmens duomenų apsaugos politikoje aprašytomis taisyklėmis