×

Šriftas:

Fonas:

Iliustracijos:

Nemokama linija 8 800 00003
2020 10 08

NKC kreipiasi į visuomenę: grėsmingai išaugo kraujo poreikis

Mielieji,

Nacionalinio kraujo centro ir pacientų, kuriems kraujas dabar yra gyvybiškai svarbus norint išgyti, vardu prašome visuomenės pagalbos ir supratingumo. Kraujo trūkumas šiuo laikotarpiu yra kritinis.

Kintant epidemiologinei situacijai šalyje ir daugėjant užsikrėtimų koronavirusine infekcija skaičiui susiduriame su neeiline situacija, kuomet su turimomis kraujo atsargomis negalime užtikrinti sklandaus šalies gydymo įstaigų darbo. Kraujo poreikis bet kokiu atveju išlieka aktualus ir padidėjęs koronavirusu užsikrėtusiųjų skaičius mūsų darbo nesustabdo – stengiamės visomis išgalėmis gydymo įstaigoms pristatyti reikiamą kraują. Tačiau tam reikia mūsų visų bendro susitelkimo.

Pabrėžiame, kad NKC padaliniuose ir mobiliose išvykose laikomės visų saugumo reikalavimų: donorai ir mūsų personalas dėvi nosį ir veidą dengiančias priemones, paviršiai yra kruopščiai dezinfekuojami, taip pat reguliuojami ateinančiųjų duoti kraujo srautai, atvykę donorai turi dezinfekuoti rankas, laikomasi kitų prevencinių priemonių.

Jei dvejojate, nelikite abejingais ir atvykite. Dabar yra tas metas, kai tik nuo mūsų savanoriško apsisprendimo priklauso daugelio į nelaimę patekusių pacientų gyvybės.

Nepamirškime, kad tik drauge galime sukurti stebuklą – padėti negaluojantiems, kurie šią minutę laukia mūsų pagalbos.

 

VšĮ Nacionalinis kraujo centras

Turite klausimų?

Turite klausimų mums? Nerandate norimo atsakymo DUK skiltyje? Norite susisiekti donorystės ar savanorystės klausimais? Užpildykite žemiau esančią formą ir mes su Jumis susisieksime!

Klausti
Registracija
donorystei
×

Turite klausimų?

    Jūsų asmens duomenys yra renkami ir tvarkomi, siekiant tinkamai atsakyti į užklausą. Užpildydami šią formą, Jūs sutinkate su mūsų Asmens duomenų apsaugos politikoje aprašytomis taisyklėmis