×

Šriftas:

Fonas:

Iliustracijos:

Nemokama linija 8 800 00003
2020 04 22

NKC Klaipėdos filialas atnaujino veiklą ir laukia visų, galinčių dovanoti kraujo

Nacionalinio kraujo centro (NKC) Klaipėdos filialas atnaujino savo veiklą ir nuo balandžio 22-osios laukia visų, galinčių padovanoti kraujo.

„Donorų ir mūsų pačių darbuotojų sveikata yra NKC prioritetas. Čia laikomasi visų Pasaulio sveikatos organizacijos, Europos kraujo aljanso, Lietuvos Respublikos Sveikatos apsaugos ministerijos bei kitų tarptautinių ir lokalių organizacijų rekomendacijų, siekiant užtikrinti maksimaliai saugią aplinką tiek donorams, tiek darbuotojams“,- teigia NKC vadovas Daumantas Gutauskas, šį trečiadienį apsilankęs NKC Klaipėdos filiale ir pats padovanojęs kraujo.

Nors planinės operacijos dar nevyksta, tačiau sušvelninus karantiną ir atnaujinus paslaugų teikimą gydymo įstaigose, nesunku prognozuoti, jog kraujo poreikis ženkliai padidės. Be to, derėtų nepamiršti, kad labai daug kraujo sunaudojama onkologinių pacientų stabilios būklės palaikymui, nelaimingų atsitikimų, traumų, komplikuotų gimdymų metu ir kitais sudėtingais atvejais.

Jei esate sveiki ir gerai jaučiatės, raginame atvykti padovanoti kraujo į Nacionalinio kraujo centro padalinius Vilniuje (Žolyno g. 34) bei Upės g. 9 (prekybos centre CUP), Kaune (Vytauto pr. 13), Klaipėdoje, (Naikupės g. 28), Šiauliuose, S. (Daukanto g. 90), Panevėžyje, (Nemuno g. 75).

Turite klausimų?

Turite klausimų mums? Nerandate norimo atsakymo DUK skiltyje? Norite susisiekti donorystės ar savanorystės klausimais? Užpildykite žemiau esančią formą ir mes su Jumis susisieksime!

Klausti
Registracija
donorystei
×

Turite klausimų?

    Jūsų asmens duomenys yra renkami ir tvarkomi, siekiant tinkamai atsakyti į užklausą. Užpildydami šią formą, Jūs sutinkate su mūsų Asmens duomenų apsaugos politikoje aprašytomis taisyklėmis