×

Šriftas:

Fonas:

Iliustracijos:

Nemokama linija 8 800 00003
2020 10 23

NKC dovanoti kraujo – saugu

Mieli donorai,

norime priminti, kad šiuo laikotarpiu, kai šalyje sergančiųjų koronavirusine infekcija rodiklis yra išaugęs, Nacionalinis kraujo centras kviečia nepamiršti kraujo donorystės. Didėjant susirgimų skaičiui šalies gydymo įstaigų darbas nestoja – kraujas reikalingas nuolat.

Situacija iš ties neeilinė, todėl siekdami užtikrinti sklandų Lietuvos gydymo įstaigų darbą, skatiname kuo skubiau atvykti padovanoti kraujo.

Atkreipiame dėmesį į tai, jog NKC padaliniuose ir mobiliose išvykose laikomės visų saugumo reikalavimų: donorai ir mūsų personalas dėvi veido apsaugos priemones, kiekvienam donorui matuojama kūno paviršiaus temperatūra, atvykę donorai turi dezinfekuoti rankas, reguliuojami ateinančiųjų duoti kraujo srautai. Taip pat patalpų ir įrangos paviršiai yra kruopščiai dezinfekuojami, mūsų personalui nuolat atliekami profilaktiniai tyrimai dėl COVID-19, pas mus nesilanko koronavirusine infekcija sergantys asmenys bei laikomasi kitų prevencinių priemonių.

Primename, kad kraujo dovanoti galite ir savaitgaliais:

  • Vilniuje, PC CUP (Upės g. 9, IV aukštas):

VI: 11:00-18:00 val. (Pietų pertrauka 14:30-15:00 val.)

VII: 12:00-16:00 val.

  • Kaune (Vytauto pr. 13):

VI: 11:00-15:00 val.

  • Panevėžyje (Nemuno g. 75):

VI: 8:00-19:00 val. (Pietų pertrauka 14:00-14:30 val.)

Nacionalinis kraujo centras

Turite klausimų?

Turite klausimų mums? Nerandate norimo atsakymo DUK skiltyje? Norite susisiekti donorystės ar savanorystės klausimais? Užpildykite žemiau esančią formą ir mes su Jumis susisieksime!

Klausti
Registracija
donorystei
×

Turite klausimų?

    Jūsų asmens duomenys yra renkami ir tvarkomi, siekiant tinkamai atsakyti į užklausą. Užpildydami šią formą, Jūs sutinkate su mūsų Asmens duomenų apsaugos politikoje aprašytomis taisyklėmis