×

Šriftas:

Fonas:

Iliustracijos:

Nemokama linija 8 800 00003
2020 04 29

NKC darbo laikas šventinį savaitgalį (gegužės 1-3 d.)

Mielieji,

Pacientams labai reikia kraujo! Jei tik galite, nelaukite tam tinkamesnio momento – jis yra dabar. Nesvarbu, kurią kraujo grupę turite, – artėjant šventiniam savaitgaliui bei didėjant kraujo komponentų išdavimo skaičiams, reikia visų Jūsų pagalbos. Kreipiamės į Jus ir kviečiame apsilankyti mūsų padaliniuose didžiuosiuose šalies miestuose: Vilniuje, (Žolyno g. 34) bei Upės g. 9 (prekybos centre CUP), Kaune (Vytauto pr. 13), Klaipėdoje, (Naikupės g. 28), Šiauliuose, S. (Daukanto g. 90), Panevėžyje, (Nemuno g. 75).

Prieš atvykstant rekomenduojame susisiekti su NKC padalinio, kuriame ketinate duoti kraujo, registratūra
* Gegužės 1 d. (penktadienį) dirbs tik vienas NKC padalinys – PC CUP (Upės g. 9, Vilnius) 11-19 val.

* Gegužės 2 d. (šeštadienį) NKC padaliniai dirbs įprastu laiku:
Kviečiame duoti kraujo Kaune (Vytauto pr. 13, 11-16 val.), Panevėžyje (Nemuno g. 75, 8-19 val.) ir Vilniuje (PC CUP, Upės g. 9,  11-19 val.)

* Gegužės 3 d. (sekmadienį) NKC padaliniai nedirbs.

Turite klausimų?

Turite klausimų mums? Nerandate norimo atsakymo DUK skiltyje? Norite susisiekti donorystės ar savanorystės klausimais? Užpildykite žemiau esančią formą ir mes su Jumis susisieksime!

Klausti
Registracija
donorystei
×

Turite klausimų?

    Jūsų asmens duomenys yra renkami ir tvarkomi, siekiant tinkamai atsakyti į užklausą. Užpildydami šią formą, Jūs sutinkate su mūsų Asmens duomenų apsaugos politikoje aprašytomis taisyklėmis