×

Šriftas:

Fonas:

Iliustracijos:

Nemokama linija 8 800 00003
2020 09 02

NKC dalyvavo LRT projekte „Įdomiosios atostogos“

Šią vasarą LRT televizija jaunuosius žiūrovus kvietė žiūrėti pramoginę-edukacinę laidą „Įdomiosios atostogos“. Kiekvieną darbo dieną vaikai buvo supažindinami su įvairiomis mokslo, meno šakomis ir jų atstovais. Dalintąsi ir idėjomis, ką naudingo nuveikti vasarą ir kaip turiningai praleisti atostogas.

Siekiant edukuoti ir jaunuosius visuomenės atstovus, prie šio projekto prisijungė ir Nacionalinis kraujo centras. Neilgame reportaže vaikus siekėme supažindinti su ypač svarbia, nepakeičiama žmogaus organizmo dalimi – krauju, be kurio organizmas negalėtų išgyventi, bei tuo pačiu parodyti kraujo donorystės svarbą.

Mieli donorai, tikimės, kad informacija bus naudinga ne tik mažiesiems, bet ir Jums – juk žinias atgaivinti ir pasikartoti svarbu visiems.

Nuoroda į laidą (reportažas prasideda 43 minutę).

VšĮ Nacionalinis kraujo centras

 

Turite klausimų?

Turite klausimų mums? Nerandate norimo atsakymo DUK skiltyje? Norite susisiekti donorystės ar savanorystės klausimais? Užpildykite žemiau esančią formą ir mes su Jumis susisieksime!

Klausti
Registracija
donorystei
×

Turite klausimų?

    Jūsų asmens duomenys yra renkami ir tvarkomi, siekiant tinkamai atsakyti į užklausą. Užpildydami šią formą, Jūs sutinkate su mūsų Asmens duomenų apsaugos politikoje aprašytomis taisyklėmis