×

Šriftas:

Fonas:

Iliustracijos:

Nemokama linija 8 800 00003
2020 01 17

Nacionalinis kraujo centras dėkoja visuomenei: Jūsų dėka išgelbėjome šimtus gyvybių!

Naujųjų metų pradžia Nacionaliniam kraujo centrui, atsakingam už visos šalies gydymo įstaigų aprūpinimą krauju, atnešė nemenką iššūkį. Ilgas šventinis laikotarpis pakoregavo kraujo donorų srautus, o esant nemažiems gydymo įstaigų užsakymams, kraujo rezervas pamažu išseko.

„Šiais metais didžiosioms šalies gydymo įstaigoms jau išdavėme po kelis šimtus kraujo komponentų pakuočių. Vien Respublikinei Vilniaus universitetinei ligoninei iki sausio 15 dienos buvo išduoda daugiau kaip 340 kraujo maišelių. Paskelbus informaciją apie ištuštėjusį tam tikrų kraujo grupių rezervą, visuomenė susitelkė, tad į antrąją sausio pusę žengsime būdami jau kur kas ramesni. Dėkoju donorams, kurie suskubo padėti, mūsų bičiuliams ir žiniasklaidos priemonėms, aktyviai skleidusioms žinią apie susidariusią situaciją. Jūsų visų dėka išgelbėjome šimtus gyvybių!” – asmeninę padėką reiškia Nacionalinio kraujo centro direktorius Daumantas Gutauskas.

Turite klausimų?

Turite klausimų mums? Nerandate norimo atsakymo DUK skiltyje? Norite susisiekti donorystės ar savanorystės klausimais? Užpildykite žemiau esančią formą ir mes su Jumis susisieksime!

Klausti
Registracija
donorystei
×

Turite klausimų?

    Jūsų asmens duomenys yra renkami ir tvarkomi, siekiant tinkamai atsakyti į užklausą. Užpildydami šią formą, Jūs sutinkate su mūsų Asmens duomenų apsaugos politikoje aprašytomis taisyklėmis