×

Šriftas:

Fonas:

Iliustracijos:

Nemokama linija 8 800 00003
2020 01 20

Nacionalinis Kauno dramos teatras ir Nacionalinis kraujo centras kviečia!

Sausio 22 d. nuo 10.00 iki 14.00 val. Nacionaliniame Kauno dramos teatre (NKDT) veiks mobili Nacionalinio kraujo centro būstinė. Vieta pasirinkta neatsitiktinai – kadangi sergantiesiems nuolat gyvybiškai reikia kraujo, premjerai „Iš kūno ir kraujo“ besiruošiantys teatralai, kviečia dalintis gyvybę dovanojančiu krauju.

Surengti neatlygintinos kraujo donorystės akciją teatralus paskatino žinia, jog kraujo poreikis nuolat auga, o kraujo dažnai trūksta, taigi gimė mintis organizuoti socialinę kampaniją, raginančią į tai atsigręžti ir pasinaudoti puikia proga tapti kraujo donorais. „Mes kaip tik rengiamės premjerai „Iš kūno ir kraujo“, kuri analizuoja aštrius mūsų egzistencijos klausimus, talpina savyje daug pirmųjų kartų, tarp jų ir pirmąjį kraujo praliejimą – brolių – Abelio ir Kaino istoriją. Todėl kilo mintis į tai pažiūrėti per socialinę prizmę – paraginti dalintis dideliu turtu – savo krauju, idant būtų išgelbėta kito gyvybė“, – sako NKDT Vadybos skyriaus vadovas Deividas Rajunčius.

Spektaklio „Iš kūno ir kraujo“ režisierė Uršulė Bartoševičiūtė teigia, kad kraujo praliejimas – trapi žmogaus riba tarp buvimo ir nebuvimo: „Mes kalbame apie kraujo liniją, kraują, skystį, kuris palaiko mus gyvus, o dalijimasis juo yra svarbus kitos gyvybės išgelbėjimui.“ Prie to prisideda ir kiti komandos nariai, sutinkantys neatlygintinai dalintis krauju, o Nacionalinio kraujo centro komanda mielai patars, atsakys į iškilusius klausimus apie kraujo donorystę ir, žinoma, pakvies visus norinčius sudalyvauti kilnioje misijoje.

Atlikę kilnią misiją, akcijos dalyviai 13.00 val. bus laukiami Mažojoje scenoje, kur vyks spektaklio pristatymas, – bus galima stebėti aktorių atliekamą ištrauką.

Spektaklis „Iš kūno ir kraujo“ kuriamas pagal Mato Vildžiaus pjesę, sukurtą remiantis Senuoju Testamentu ir britų poeto Lordo Byron‘o misterija „Kainas“. Jo premjera – sausio 29, 30, vasario 19 dienomis Nacionaliniame Kauno dramos teatre.

 

NKDT ir Nacionalinio kraujo centro informacija

Turite klausimų?

Turite klausimų mums? Nerandate norimo atsakymo DUK skiltyje? Norite susisiekti donorystės ar savanorystės klausimais? Užpildykite žemiau esančią formą ir mes su Jumis susisieksime!

Klausti
Registracija
donorystei
×

Turite klausimų?

    Jūsų asmens duomenys yra renkami ir tvarkomi, siekiant tinkamai atsakyti į užklausą. Užpildydami šią formą, Jūs sutinkate su mūsų Asmens duomenų apsaugos politikoje aprašytomis taisyklėmis