×

Šriftas:

Fonas:

Iliustracijos:

Nemokama linija 8 800 00003
2020 04 19

Informacija apie NKC Klaipėdos filialo darbą

Mieli Klaipėdos krašto donorai,

INFORMACIJA ATNAUJINTA 2020.04.19
Operatyviai atlikus asmenų, turėjusių kontaktą su užsikrėtusia slaugytoja, tyrimus, daugiau koronaviruso atvejų nenustatyta. NKC Klaipėdos filialas balandžio 20-21 d. nedirbs. Veikla bus atnaujinta nuo balandžio 22 d. (trečiadienio). Dirbsime įprastu laiku.

-//-
Informuojame Jus, jog nuo šių metų balandžio 16 d. VšĮ Nacionaliniame kraujo centre Klaipėdos filiale (Naikupės g. 28) kraujo donorų priėmimas yra laikinai sustabdytas. 

Klaipėdos greitosios medicininės pagalbos stoties darbuotojai, kuri taip pat dirba ir slaugytoja NKC Klaipėdos filiale, buvo nustatytas koronavirusas. Visi asmenys (tiek darbuotojai, tiek donorai), su kuriais užsikrėtusioji slaugytoja turėjo kontaktą, yra žinomi ir tiriami. NKC ėmėsi visų reikiamų priemonių, kad būtų saugūs patys ir apsaugotų kraujo donorus.

Apie tolesnį darbą NKC Klaipėdos filiale spręsime ir informuosime, kai tik bus žinomi visų tyrimų rezultatai.

VšĮ Nacionalinis kraujo centras

Turite klausimų?

Turite klausimų mums? Nerandate norimo atsakymo DUK skiltyje? Norite susisiekti donorystės ar savanorystės klausimais? Užpildykite žemiau esančią formą ir mes su Jumis susisieksime!

Klausti
Registracija
donorystei
×

Turite klausimų?

    Jūsų asmens duomenys yra renkami ir tvarkomi, siekiant tinkamai atsakyti į užklausą. Užpildydami šią formą, Jūs sutinkate su mūsų Asmens duomenų apsaugos politikoje aprašytomis taisyklėmis