×

Šriftas:

Fonas:

Iliustracijos:

Nemokama linija 8 800 00003
2020 09 30

Dėl 2020 m. Garbės kraujo donorų apdovanojimų

Mielieji,

apgailestaudami informuojame, kad susiklosčius nepalankiai epidemiologinei situacijai šalyje jau tradicija tapę Garbės kraujo donorų apdovanojimai šiais metais neįvyks. Šiuo nelengvu laikotarpiu turime laikytis visų saugumo reikalavimų, todėl Lietuvos donorystės žymūno, nusipelniusio ir garbės donoro pažymėjimai bus įteikiami kitu, saugesniu, būdu. Dėl pažymėjimų įteikimo donorai bus asmeniškai informuojami ir pakviečiami atvykti į Nacionalinio kraujo centro padalinius didžiuosiuose šalies miestuose ar mobilias išvykas, kur galės atsiimti priklausantį pažymėjimą.

Nacionalinis kraujo centras nuoširdžiai atsiprašo už sukeltus nepatogumus ir kviečia likti aktyviems kraujo donorystės srityje. Šalyje padidėjus sergamumui koronavirusu, vėl juntamas kraujo trūkumas.

Primename, kad NKC yra laikomasi visų Pasaulinės sveikatos organizacijos, Europos ligų prevencijos ir kontrolės centro, Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerijos ir Vyriausybės reikalavimų bei rekomendacijų, siekiant užtikrinti donorų bei darbuotojų saugumą. Duoti kraujo yra visiškai saugu ir nepavojinga.

VšĮ Nacionalinis kraujo centras

 

 

Turite klausimų?

Turite klausimų mums? Nerandate norimo atsakymo DUK skiltyje? Norite susisiekti donorystės ar savanorystės klausimais? Užpildykite žemiau esančią formą ir mes su Jumis susisieksime!

Klausti
Registracija
donorystei
×

Turite klausimų?

    Jūsų asmens duomenys yra renkami ir tvarkomi, siekiant tinkamai atsakyti į užklausą. Užpildydami šią formą, Jūs sutinkate su mūsų Asmens duomenų apsaugos politikoje aprašytomis taisyklėmis